Зустріч із фахівцями агробізнесу компанії «Контінентал Фармерз Груп»

У  навчально-науковому інституті інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету відбулася зустріч із представниками агропромислової компанії з іноземними інвестиціями «Контінентал Фармерз Груп» – Василем Мартюком та Василем Капустинським. У ході спілкування директор інституту Василь Брич, заступники: Сергій Гунько, д.е.н., професор Петро Пуцентейло, к.е.н., доцент Олена Гуменюк  обговорили низку питань щодо співпраці у науковій сфері: розвиток біоенергетики, залучення викладачів класичного університету Тернополя до консалтингової діяльності компанії, реалізацію спільних проєктів з екології, охорони навколишнього середовища, проблем клімату, утилізації відходів, забезпечення дослідницьких робіт, ознайомлення студентів із досвідом сучасного ведення агропромислового бізнесу, участь у програмі «Майбутнє Контіненталу».

Сторони домовилися про здійснення навчання у форматі дуальної освіти, проведення навчально-виробничих екскурсій і майстер-класів для студентів ЗУНУ.