Відбувся вебінар-тренінг «Обліково-аналітичні та контрольні процеси в сучасному бізнес-середовищі малих підприємств»

Відбувся вебінар-тренінг

для студентів ОПП «Облік і аналітика цифрової економіки» кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу Навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету в межах імплементації в навчальний процес елементів дуальної освіти було проведено вебінар-тренінг «Обліково-аналітичні та контрольні процеси в сучасному бізнес-середовищі малих підприємств». Модератором зустрічі була директор ПП «Марді» Мар’яна Дмитрівна Діжак. Мар’яна Дмитрівна детально розповіла студентам про особливості сучасного електронного бізнес-середовища малих підприємств. Вона зупинилася на особливостях застосування обліку, аудиту й аналізу в сучасних умовах, розкрила можливості автоматизаціі в управлінні бізнесом. Окремо було акцентовано увагу на використанні аналітичних даних, які дають змогу моніторити та впливати на виробничі процеси. На завершення виступу Мар’яна Дмитрівна розповіла про важливість прикладного застосування отриманих теоретичних знань під час дуальної освіти та проходження стажування студентами.
Підсумовуючи результати зустрічі, Мар’яна Дмитрівна наголосила, що впровадження елементів дуальної освіти сприяє розвитку необхідних фахових навичок, вмінь, компетентностей у здобувачів вищої освіти та сприяє їх кар’єрному зростанню.