Шаховий турнір на за участю студентів та викладачів ФАЕМ

Шаховий турнір на  за участю студентів та викладачів ФАЕМЗ нагоди 50-річчя Тернопільського національного економічного університету колектив кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту за підтримки ректора ТНЕУ, д.е.н., проф. А. І. Крисоватого, 11 жовтня 2016 року провів шаховий турнір за участю студентів та викладачів ФАЕМ.
Переможці турніру:
1.     Радівілова Галина (студентка групи ОПЗ-41)
2.     Ярмошук Артур (студент групи ОПЗ-11)
3.     Пархомець М.К. (професор кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу)
Найбільш активні учасники та переможці турніру отримали цінні подарунки від колективу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу.
Проведений захід подарував учасникам велику кількість позитивних вражень та емоцій,  в черговий раз об’єднав студентську родину факультету.

Шаховий турнір на  за участю студентів та викладачів ФАЕМ Шаховий турнір на  за участю студентів та викладачів ФАЕМ Шаховий турнір на  за участю студентів та викладачів ФАЕМ