«Прикладна економіка – від теорії до практики»

«Прикладна економіка – від теорії до практики» Шановні колеги! Колектив факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики», яка відбудеться 27 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль).

До участі в роботі конференції запрошуються: науковці, аспіранти, докторанти, студенти, слухачі магістратури, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 13 жовтня 2017 року надіслати
на адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповідей і копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Детальна інформація про науковий захід розміщена у додатку.

Інформаційний лист [420.65 Kb]