День єднання України!

У Західноукраїнському національному університеті відбулась акція до Дня єднання України.

Наша сила в єдності, згуртованості та відданості рідній державі – зараз ми це розуміємо, як ніколи.

Символом незалежності, величі й відродження України є синьо-жовтий прапор. У ньому наш історичний дух, наша гордість і слава.

Студенти, викладачі, слухачі центру підготовки офіцерів запасу ЗУНУ та адміністрація класичного університету Тернополя розгорнули 10-метровий Державний Прапор України на Майдані знань ЗУНУ, пролунав Державний Гімн України.

«Переконані, що Україна – сильна, єдина, неподільна держава. І нехай цей меседж надихає й запалює кожного з нас на перемогу!» – зазначила ведуча Ілона Дядьо.

Студентка університету Елеонора Атаманчук об’єднала усіх піснею «Обирай Україну».

Тільки нам вирішувати, якою буде наша країна!