Оголошено конкурс на кращий проєкт гімну Західноукраїнського національного університету

Західноукраїнський національний університет оголошує конкурс на написання нового гімну закладу вищої освіти. Саме ти можеш увійти в історію ЗУНУ, долучившись до формування його бренду!

РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ

Гімн університету – це складова символіки університету, його бренду. Призначений для виконання та звучання на урочистих заходах університету.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

– заявку на участь, у якій вказати прізвище, ім’я автора (-ів) тексту та музики, їхні контактні дані (номер телефону, електронну пошту)

– проєкт гімну у вигляді аудіозапису формату mp3 або нотного запису з чітким зображенням нот та тексту.

Вимоги до конкурсної роботи:

1. Гімн повинен являти собою невеликий за об’ємом поетично-музичний твір.

2. Текст гімну повинен бути написаний літературною українською мовою, мати відповідні ознаки поетичного твору високого зразка (зміст, емоційна насиченість, рима, ритм, пісенність).

3. Зміст текстового матеріалу повинен відображати величну історію і сучасну місію університету, підкреслювати його статус та непересічну роль в сучасному культурно-освітньому просторі.

4. Музика до тексту повинна бути урочистого характеру, бути піднесеною, яскравою, сучасною.

5. Текст і музика мають бути авторськими та не містити плагіату.

Конкурсну роботу необхідно подати до 21 вересня 20210 р. у відділ інформації та зв’язків з громадськістю або надіслати на електронну адресу presa@tneu.edu.ua

Переможець конкурсу (автор(-и) тексту та музики) отримає грошову винагороду у сумі 10 000 (десять тисяч) гривень!