До уваги молодих науковців університету! МОН України розпочав п’ятий конкурс наукових робіт молодих вчених!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2020 року № 1051 «Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, у вересні 2020 року в нашому університеті відбудеться перший етап конкурсного відбору проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах», виконання яких розпочнеться з 2021 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (див.: Наказ ТНЕУ від 19.08.2020 року № 259).

Участь у конкурсі можуть брати молоді дослідники, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Для отримання детальної інформації звертайтесь у Науково-дослідну частину університету (вул. Львівська, 5а).

НАКАЗ [720 Kb]