Студенти зустрілися з ректором ЗУНУ

Ректор ЗУНУ зустрівся з активом університету й обговорив питання життєдіяльності закладу вищої освіти: поселення першокурсників та організацію навчального процесу в умовах карантину. Також Андрій Крисоватий звернувся до студентів з проханням взяти участь у розробці стратегії ребрендингу закладу вищої освіти. «Для того, щоб успішно здійснити ребрендинг, потрібно почути думки молодих людей, заради яких ми змінюємося й будуємо інноваційний університет. Тільки у дискусіях виникає розуміння нової ідентичності Західноукраїнського національного університету, його позиціонування на ринку освітніх послуг», – зазначив ректор університету. Обмін думками дає можливість зрозуміти потреби та інтереси споживача й виробити правильну тактику щодо ребрендингу. Зустріч була продуктивною й цікавою – усі мали можливість висловитися й почути відповіді на свої запитання. У ході розмови студентські лідери зазначили, що дуже добре повернутися в університет й навчатися в аудиторіях.