Проєкт CLIMAN, програма Erasmus+, Центр Кліматичного Менеджменту

Лекція на тему «Природоорієнтовані рішення – модель природних екосистем», в рамках проєкту CLIMAN

Нещодавно на базі навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфрастуктури в Центрі кліматичного менеджменту відбулася лекція на тему «Природоорієнтовані рішення – модель природних екосистем», яку провела к.е.н., доц. Уляна Ткач. Захід зібрав студентів інституту, науковців, стейкхолдерів та усіх, хто цікавиться сталим розвитком і охороною навколишнього середовища. До  вітального слова долучилися директор навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Василь Брич, начальник відділу міжнародних зв’язків Юлія Войтишин та координаторка проєкту CLIMAN у ЗУНУ Олена Борисяк.

Лекторка розповіла про інноваційні підходи до управління природними ресурсами, що допомагають зменшити негативний вплив людини на екосистеми та сприяють їх відновленню. Обговорювалися конкретні приклади з різних куточків світу, які демонструють успішне впровадження природоорієнтованих рішень у міське та сільське господарство, водні ресурси та інші сфери. Лекція викликала жваве обговорення серед присутніх та надихнула на нові екологічні ініціативи.

Як підсумок лекції «Природоорієнтовані рішення – модель природних екосистем» спільно обговорили отримані результати, які включили: отримання нових знань про природоорієнтовані рішення та їх важливість для збереження екосистем та сталого розвитку; мотивація слухачів до впровадження екологічних ініціатив у своїх громадах та організаціях; обмін ідеями та досвідом щодо успішних екологічних проектів, що сприятиме покращенню практик в їхній професійній діяльності; отримання практичних рекомендацій та приклади впровадження природоорієнтованих рішень, що допоможе їм у реалізації власних проектів; зацікавленість студентів та науковців до проведення досліджень у галузі природоорієнтованих рішень та екологічної стійкості.

Ці результати сприятимуть поширенню екологічно відповідальних практик та підтримці сталого розвитку в різних сферах суспільства.

– Переглянути презентацію.

Захід реалізується у межах проєкту 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN (Програма Еразмус+, Інструмент сусідства, розвитку і міжнародної співпраці, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти).Проєкт співфінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.