Кафедра економічної експертизи та землевпорядкування

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Експертна оцінка землі та нерухомого майна»:

Освітньо-професійна програма: «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» передбачає надавати теоретичні знання та практичні уміння і навички для підготовки висококваліфікованих фахівців із поглибленими знаннями з геодезії, землевпорядного проектування та державного земельного кадастру, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків у сфері землеустрою із застосуванням сучасних геодезичних приладів та технологій. Базові знання, уміння та навички дозволять вирішувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми в процесі професійної діяльності або навчання.

Метою освітньо-професійної програми: «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» є підготовка фахівців у царині економіки та управління підприємством, здатних розробляти та обґрунтовувати управлінські рішення щодо розвитку економічних суб’єктів в умовах сучасних викликів, розв’язувати складні задачі та вирішувати проблеми у сферах корпоративного управління, оцінки бізнесу й капіталізації компанії.

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Реальний досвід і перспективи від майбутніх фахівців

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Відповіді на запитання про навчання та вступ:

Які основні знання та навички надає бакалаврська програма з геодезії та землеустрою?

Бакалаврська програма з геодезії та землеустрою надає студентам поглиблені знання з геодезії, землевпорядного проектування та державного земельного кадастру. Вона також розвиває практичні уміння у використанні сучасних геодезичних приладів та технологій, що дозволяє студентам ефективно вирішувати спеціалізовані задачі та практичні проблеми в професійній діяльності.

Яка мета магістерської програми за спеціальністю 051 «Економіка»?

Метою магістерської програми за спеціальністю 051 «Економіка» є підготовка фахівців у сфері економіки та управління, які здатні розробляти та обґрунтовувати управлінські рішення для розвитку економічних суб'єктів. Програма зосереджена на вирішенні складних задач та проблем в умовах сучасних викликів, зокрема у сферах корпоративного управління, оцінки бізнесу та капіталізації компаній.

Які професійні можливості відкриваються для випускників бакалаврської та магістерської програм з оцінки землі та нерухомості?

Випускники бакалаврської програми здатні займати посади у сфері геодезії та землеустрою, використовуючи сучасні технології для оцінки та управління земельними ресурсами. Випускники магістерської програми з економіки можуть працювати у сфері корпоративного управління, оцінки бізнесу, фінансового аналізу, а також брати участь у стратегічному плануванні та розвитку компаній на високих управлінських посадах.

ФОРМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Отримайте консультацію прямо зараз:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Ваш ключ до ефективного доступу до академічних ресурсів, студентських сервісів та важливої інформації університету.

Сайт ЗУНУ

Офіційний сайт ЗУНУ: інформація, програми, новини.

Розумний Університет

Втілення інновацій та цифровізації в освіту України.

Все для навчання: книги, журнали, онлайн-ресурси.

Студентський Простір

Місце для навчання, відпочинку та зустрічей з друзями.

Кошик