Кафедра екології та охорони здоров’я

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища»:

Метою освітньо-професійної програми є підготовка фахівців у сфері забезпечення екологічної безпеки, які володіють широким спектром компетентностей для вирішення практичних задач екологобезпечного регіонального та галузевого розвитку, функціонування суб’єктів господарювання, реалізації превентивних заходів щодо негативного впливу на екосистеми, розробки цільових програм та проєктів екологічної оптимізації довкілля й формування екологобезпечного середовища життєдіяльності суспільства. Об’єктом професійної діяльності бакалаврів є структура та функціональні компоненти екосистем різного рівня та походження; антропогенний вплив на довкілля та оптимізація природокористування.

Ціль навчання: формування у здобувачів вищої освіти комплексу знань, умінь та навичок для застосування в професійній діяльності у сфері екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади: Екологічний менеджер на підприємстві, Інженер з техногенно-екологічної безпеки, Спеціаліст із виробничо-екологічної безпеки, Екологічний аудитор, Інспектор з охорони природи, Спеціаліст відділу екологічного контролю, Технолог з природоохоронних робіт, Фахівець з моделювання екологічних систем, Фахівець з управління природокористуванням, Екомаркетолог, Еколог-логіст, Екоаналітик, Екопродюсер тощо.

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Реальний досвід і перспективи від майбутніх фахівців

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Відповіді на запитання про навчання та вступ:

Яка головна мета освітньо-професійної програми "Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища"?

Головна мета програми полягає у підготовці кваліфікованих фахівців у галузі екологічної безпеки, які володіють необхідними компетенціями для розв'язання практичних задач, спрямованих на екологічно безпечний розвиток регіонів та галузей, забезпечення сталого функціонування господарюючих суб'єктів, а також розробку та впровадження екологічних програм та проектів.

Які професійні ролі можуть обійняти випускники цієї програми?

Випускники можуть займати різноманітні посади, такі як екологічний менеджер, інженер з техногенно-екологічної безпеки, спеціаліст з виробничо-екологічної безпеки, екологічний аудитор, інспектор з охорони природи, технолог з природоохоронних робіт, фахівець з моделювання екологічних систем, екомаркетолог, та багато інших спеціалізацій в галузі екології.

Які ключові компетенції та навички набувають студенти під час навчання в цій програмі?

Студенти набувають комплекс знань, умінь та навичок для ефективної роботи в галузі екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування. Вони вчаться визначати антропогенний вплив на довкілля, проводити оптимізацію природокористування, реалізовувати превентивні заходи для захисту екосистем, та розробляти екологічно орієнтовані проекти і програми для створення безпечного середовища.

ФОРМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Отримайте консультацію прямо зараз:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Ваш ключ до ефективного доступу до академічних ресурсів, студентських сервісів та важливої інформації університету.

Сайт ЗУНУ

Офіційний сайт ЗУНУ: інформація, програми, новини.

Розумний Університет

Втілення інновацій та цифровізації в освіту України.

Все для навчання: книги, журнали, онлайн-ресурси.

Студентський Простір

Місце для навчання, відпочинку та зустрічей з друзями.

Кошик