НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІННОВАТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Кафедра бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами»:

Окрім дисциплін загальної підготовки зі спеціальності наші студенти мають можливість вивчати такі унікальні предмети, як: Аналітика бізнес-процесів; Аналітичний інструментарій управління інноваціями; Діагностика бізнес-процесів; Стратегічний аналіз; Інвестиційний аналіз; Інформаційні системи і технології в обліку, аналізі та аудиті; Консалтингова діяльність.

Перспективи працевлаштування: фахівців з бізнес-аналізу називають «агентами змін», вони можуть обіймати посади фінансового аналітика у великих компаніях та корпораціях, банках, інвестиційних фондах; аналітика бізнес-процесів у компаніях з розробки ІТ проєктів; аналітика фондового, фінансового, валютного та товарного ринків; менеджера з управління інноваційними проєктами; фінансового директора; аудитора; аналітика-експерта, консультанта з податків і зборів, аналітика-консультанта з економічних питань в державній фінансовій інспекції, консалтингових і аутсорсингових компаніях.

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Реальний досвід і перспективи від майбутніх фахівців

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Відповіді на запитання про навчання та вступ:

Які унікальні предмети пропонує програма «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами»?

Програма включає унікальні предмети, такі як Аналітика бізнес-процесів, Аналітичний інструментарій управління інноваціями, Діагностика бізнес-процесів, Стратегічний аналіз, Інвестиційний аналіз, Інформаційні системи і технології в обліку, аналізі та аудиті, та Консалтингова діяльність.

Які перспективи працевлаштування відкриваються для випускників цієї програми?

Випускники програми можуть зайняти різноманітні посади, включаючи фінансового аналітика у великих компаніях та корпораціях, аналітика бізнес-процесів в ІТ-компаніях, аналітика фондового, фінансового, валютного та товарного ринків, менеджера з управління інноваційними проектами, фінансового директора, аудитора, аналітика-експерта, консультанта з податків і зборів, а також аналітика-консультанта з економічних питань у державних фінансових інспекціях, консалтингових та аутсорсингових компаніях.

Як програма «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами» готує студентів до викликів сучасного ринку?

Програма надає студентам глибокі теоретичні знання та практичні навички через вивчення спеціалізованих дисциплін, які орієнтовані на реальні виклики ринку. Це включає аналіз та діагностику бізнес-процесів, стратегічне та інвестиційне планування, використання сучасних інформаційних систем в аналізі та аудиті, а також набуття навичок у консалтингу.

ФОРМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Отримайте консультацію прямо зараз:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Ваш ключ до ефективного доступу до академічних ресурсів, студентських сервісів та важливої інформації університету.

Сайт ЗУНУ

Офіційний сайт ЗУНУ: інформація, програми, новини.

Умови вступу

Терміни, документи та іспити для вступників.

Вартість навчання

Інформація про оплату та стипендії.

Навчальні програми

Перелік та опис та дисциплін.

Міжнародні можливості

Програми обміну та співпраці з закордоном.

Життя в кампусі

Огляд гуртожитків, умови проживання.

Спортивні секції

Огляд спортивних клуби для активного дозвілля.

Кар’єра

Ресурси для працевлаштування та історії успіху.