НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІННОВАТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Кафедра транспорту і логістики

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Будівництво та цивільна інженерія»:

Наші випускники є кваліфікованими фахівцями у сфері підготовки та управління процесами будівництва зі спрямуванням на комплексні рішення технологічного, технічного та економічного контексту з використанням сучасних будівельних інформаційних технологій для проектування, моделювання і оптимізації процесів у будівництві та цивільній інженерії.

Випускники здобудуть сучасну класичну природничу освіту і отримають знання в галузі суспільних та економічних дисциплін, опанують релевантні сучасні знання і будуть розуміти поняття, принципи та теорію архітектурних споруд, теорію будівельних технологій, інші інженерні і управлінські дисципліни. Мультидисциплінарний профіль випускників наповнений знаннями про підприємницьку діяльність, менеджмент, оцінювання та правові основи у будівництві.

Випускники підготовлені до управління будівельними компаніями, проектування, будівництва та експлуатації будівель і споруд, господарського та природоохоронного аудиту об’єктів будівництва, до ефективної роботи в органах державного управління та місцевого самоврядування.

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Реальний досвід і перспективи від майбутніх фахівців

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Відповіді на запитання про навчання та вступ:

Які основні навички та знання можуть здобути студенти на спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"?

Студенти набудуть комплексних знань у галузі сучасних будівельних технологій, включаючи проектування, моделювання та оптимізацію будівельних процесів. Вони також опанують теорію архітектурних споруд та будівельних технологій, а також отримають знання з економічних та управлінських дисциплін, що дозволить їм ефективно керувати будівельними проектами та компаніями.

Як спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія" готує студентів до роботи в органах державного управління?

Програма забезпечує студентам знання в галузі правових основ у будівництві та менеджменту, що є критично важливими для роботи в державному управлінні. Випускники розуміють регуляторні вимоги та здатні ефективно взаємодіяти з муніципальними структурами для здійснення господарського та природоохоронного аудиту.

Які перспективи працевлаштування існують для випускників цієї спеціальності?

Випускники мають можливість працювати у широкому спектрі галузей, включаючи управління будівельними компаніями, проектування і будівництво архітектурних споруд, а також у сферах, що вимагають знань з екологічного аудиту та оцінки будівництва. Їхні навички також високо цінуються в державному управлінні та місцевому самоврядуванні, де вони можуть займатися плануванням та реалізацією інфраструктурних проектів.

ФОРМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Отримайте консультацію прямо зараз:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Ваш ключ до ефективного доступу до академічних ресурсів, студентських сервісів та важливої інформації університету.

Сайт ЗУНУ

Офіційний сайт ЗУНУ: інформація, програми, новини.

Умови вступу

Терміни, документи та іспити для вступників.

Вартість навчання

Інформація про оплату та стипендії.

Навчальні програми

Перелік та опис та дисциплін.

Міжнародні можливості

Програми обміну та співпраці з закордоном.

Життя в кампусі

Огляд гуртожитків, умови проживання.

Спортивні секції

Огляд спортивних клуби для активного дозвілля.

Кар’єра

Ресурси для працевлаштування та історії успіху.