Проєкт Європейський досвід адаптації до змін клімату

Тренінги у межах реалізації проєкту Жан Моне «Європейський досвід адаптації до змін клімату: концепт енергетичної безпеки» у ЗУНУ

На базі навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету тривають тренінги у межах реалізації проєкту 101085491 — EEACCCES — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Європейський досвід адаптації до змін клімату: концепт енергетичної безпеки» за програмою Еразмус + (напрям Жан Моне).

Директорка навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів, старша викладачка кафедри транспорту і логістики ЗУНУ Олена Борисяк провела тренінги «Екологічний маркетинг», «Сталий розвиток міст і використання екологічно чистого і розумного транспорту у Європейському Союзі» для студентів групи ТТ-31 спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)». Учасники тренінгів ознайомилися із завданнями екологічної логістики, екологічного лізингу, екологічного маркетингу, особливостями переходу до низьковуглецевої економіки у Європейському Союзі і запровадженням вуглецевого мита, розвитком кліматичного лідерства, цінністю усвідомленого споживання у Європейського Союзу, розвитком смарт-міст і сталої міської мобільності у Європейському Союзі.

Організація тренінгів у межах реалізації проєкту спрямована на підвищення обізнаності студентів щодо впливу змін клімату на розвиток енергетичної галузі, інструменти та переваги впровадження енергоменеджменту, залучення жінок та молоді до підприємницької діяльності у сфері відновлюваної енергетики та енергосервісу, розвиток навичок впровадження енергоменеджменту, енергоаудиту, формування екологічної та енергетичної грамотності.

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.