На базі навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету розпочалися тренінги у межах реалізації проєкту 101085491 — EEACCCES — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Європейський досвід адаптації до змін клімату: концепт енергетичної безпеки» за програмою Еразмус + (напрям Жан Моне).
Організація тренінгів спрямована на підвищення обізнаності студентів щодо впливу змін клімату на розвиток енергетичної галузі, інструменти та переваги впровадження енергоменеджменту, залучення жінок та молоді до підприємницької діяльності у сфері відновлюваної енергетики та енергосервісу, розвиток навичок впровадження енергоменеджменту, енергоаудиту, формування екологічної та енергетичної грамотності.
Цикл тренінгів включає різні теми: «Відновлювані джерела енергії та технології для отримання чистої, доступної та безпечної енергії в Європейському Союзі», «Екологічний маркетинг», «Сталий розвиток міст та використання чистого та розумного транспорту в Європейському Союзі», «Механізм розвитку ринку енергосервісу у Європейському Союзі», «Енергетичний менеджмент», «Організація енергоаудиту домогосподарств», «Оцінка енергоефективності будівель», «Управління відходами в Європейському Союзі», «Екологічна та енергетична грамотність».
Директор навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ, доктор економічних наук, професор Василь Брич провів тренінги «Механізм розбудови ринку енергосервісу у Європейському Союзі» та «Енергетичний менеджмент», у ході якого учасники ознайомилися з особливостями функціонування енергосервісного ринку у Європейському Союзі та Україні, сформували навички впровадження енергетичного менеджменту у домогосподарствах і на підприємствах.
Реєстрація для участі у тренінгах за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1sh0CdwmGvZnLXzn0mCF8ENpWazg6jpVkPlEStAY5x2Q
Організатор – навчально-науковий інститут інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ.
Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.