Проєкт Смарт-спеціалізація

Розумна спеціалізація як інноваційний підхід достратегічного планування регіонального розвитку

Відбулося лекційне заняття на тему «Розумна спеціалізація як інноваційний підхід до стратегічного планування регіонального розвитку» в рамках проєкту Модуль Жан Моне, Еразмус (Проєкт 101085642 — SSEPRDS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Смарт-спеціалізація: європейський досвід стратегії регіонального розвитку»).

Під час лекції були розглянуті такі питання:
1. Суть смарт-спеціалізації.
2. Інноваційна політика як пріоритет розвитку України.
3. Смарт-спеціалізація як основа стратегічного планування регіонального розвитку.

Лекційне заняття зібрало в аудиторії 75 бакалаврів, які уважно ознайомилися з доповіддю лектора – доктора економічних наук, професора Пуцентейла Петра – керівника проєкту «Смарт-спеціалізація: європейський досвід стратегії регіонального розвитку». Під час лекції визначено, що смарт-спеціалізація займає одне з центральних місць у сучасній інноваційній політиці провідних держав світу, зокрема в Європейському Союзі. В регіональній політиці європейських країн стратегія розумної спеціалізації є важливим і ефективним інструментом прискорення інноваційного розвитку, структурно-технологічної модернізації та підвищення конкурентоспроможності регіонів. Смарт-спеціалізація об’єднує зусилля для досягнення найкращих результатів, а саме: підкреслює важливість
співпраці та партнерства між усіма залученими сторонами, включаючи державні установи, приватний сектор, добровільні організації, науку, освіту, громади та громадян.

Курс лекцій Проєкту 101085642 — SSEPRDS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Смарт-спеціалізація: європейський досвід стратегії регіонального розвитку» триває.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати цикл лекцій і взяти активну участь у вивченні європейського досвіду стратегії регіонального розвитку смарт-спеціалізації!

Проєкт фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.