Проєкт CLIMAN, програма Erasmus+

Міждисциплінарний навчальний модуль “Кліматичний менеджмент”: навчальний блок “Стратегічний кліматичний менеджмент в сільському господарстві”

На базі кафедри агробіотехнологій Західноукраїнського національного університету впроваджується навчальний модуль “Кліматичний менеджмент” у межах реалізації міжнародного проєкту 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN (Програма Еразмус+, Інструмент сусідства, розвитку і міжнародної співпраці, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти).

Реалізація проєкту полягає у допомозі університетам Грузії та України стати центрами розвитку досліджень кліматичного менеджменту для прискорення інтеграції в світовий кліматичний ринок і реалізації світових вимог по кліматорегулюванню шляхом впровадження кращих європейських практик у сфері запобігання зміни клімату, адаптації та мінімізації наслідків.

Метою навчального блоку “Стратегічний кліматичний менеджмент в сільському господарстві” (координатори Олена Борисяк і Василь Брич) у межах впровадження навчального модуля “Кліматичний менеджмент” є формування у студентів знань і навичок щодо розробки і впровадження механізму стратегічного кліматичного менеджменту у сільському господарстві в умовах переходу до низьковуглецевої економіки. Навчальний блок зорієнтований на розвиток навичок впровадження кліматичних інновацій у сільськогосподарське природокористування, використання технологій стратегічного кліматичного менеджменту у сільському господарстві для забезпечення інклюзивного розвитку, імплементацію європейського досвіду переходу до низьковуглецевого сільського господарства в систему стратегічного кліматичного менеджменту у сільському господарстві.

Проєкт співфінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.