КАФЕДРА

ЕКОЛОГІЇ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Приєднуйтесь до нашої освітньої програми, яка готує спеціалістів з екології та охорони здоров'я! Ви отримаєте необхідні знання та навички для розв'язання актуальних екологічних викликів, використовуючи сучасні методи. Залиште свої контакти, і ми розповімо, як ви можете допомогти зберегти довкілля та покращити здоров'я суспільства.

Спеціальність 101

Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища

Навчання та можливості:

Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Методи та інструменти екологічної діагностики, Геоекологія, Урбоекологія, Екологічна безпека, Економіка природокористування, Геоінформаційні системи і технології, Екологічне нормування і стандартизація, Екологічне управління, Екологічне право, Моделювання і прогнозування екологічних ситуацій, Проектування природоохоронних споруд та заходів та ін.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади: Екологічний менеджер на підприємстві, Інженер з техногенно-екологічної безпеки, Спеціаліст із виробничо-екологічної безпеки, Екологічний аудитор, Інспектор з охорони природи, Спеціаліст відділу екологічного контролю, Технолог з природоохоронних робіт, Фахівець з моделювання екологічних систем, Фахівець з управління природокористуванням, Екомаркетолог, Еколог-логіст, Екоаналітик, Екопродюсер тощо.

Практичний досвід:

Кафедра активно співпрацює з Державною екологічною інспекцією, Управліннями екології і природних ресурсів, науково-дослідними установами, територіальними громадами, фермерськими господарствами, де студенти мають можливість набувати практичний досвід, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

Кафедра реалізовує міжнародну співпрацю з Нідерландською бізнес-академією, Вармінсько-Мазурським університетом, Батумським державним університетом імені Шота Руставелі, з Державним університетом ім. Шимона Шимоновича в Замості та Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща).

Кафедра реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Державний університет ім. Шимона Шимоновича в Замості (Республіка Польща), Аграрний університет ім. Гуго Коллонтая в Кракові (Республіка Польща), у яких студенти мають можливість проходити семестрове навчання та стажування.

НАУКА ЗМІНЮЄ

Співпраця створює.

Кафедра екології та охорони здоров’я зосереджується на поєднанні наукових досліджень з міжнародною співпрацею, підготовляючи студентів до вирішення глобальних екологічних викликів.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ КОЛЕКТИВ

Бицюра Леонід Олексійович

Посада: в.о. завідувача кафедри
    Науковий ступінь: кандидат економічних наук