Проєкт CLIMAN, програма Erasmus+

Екологічна акція до Дня охорони навколишнього природного середовища

“ВП” ЦУКОРПРОМВОДОНАЛАДКА” ПРАТ “АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ “САТЕР” за сприяння Тернопільської міської ради долучилось до покращення екосистеми Тернопільського ставу, а саме було внесено майже 200 кг пасти хлорели. Цей метод очищення водойм є одним із найдієвіших. Хлорела містить поживні елементи, які сприяють очищенню водойми. Внесення пасти хлорели у став матиме позитивний ефект для екосистеми: покращення якості води; зменшення цвітіння водоростей; аерація та підвищення вмісту кисню; біологічна фільтрація; підвищення біорізноманіття.  Внесення хлорели може сприяти збільшенню різноманітності планктону у ставу, що позитивно впливає на харчовий ланцюг та загальну стійкість екосистеми.

“ВП” ЦУКОРПРОМВОДОНАЛАДКА” ПРАТ “АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ “САТЕР”  є партнером центру кліматичного менеджменту Західноукраїнського національного університету, створеного у межах реалізації проєкту 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN (Програма Еразмус+, Інструмент сусідства, розвитку і міжнародної співпраці, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти).

Метою проєкту є допомога університетам Грузії та України стати центрами розвитку досліджень кліматичного менеджменту для прискорення інтеграції в світовий кліматичний ринок і реалізації світових вимог по кліматорегулюванню шляхом впровадження кращих європейських практик у сфері запобігання зміни клімату, адаптації та мінімізації наслідків.

Дякуємо партнерам за підтримку екосистеми нашого міста Тернополя.