НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

ІННОВАТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Відкрийте для себе унікальні можливості навчання в інноваційній області сталого розвитку та ефективного природокористування. Приєднуйтеся до нас для отримання якісної освіти та відкриття нових горизонтів.

Напрями розвитку:

Колектив Навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

• Облік і аналітика цифрової економіки (рівень вищої освіти бакалавр);
  • Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами (рівень вищої освіти магістр);
  • Енергетичний аудит (рівень вищої освіти бакалавр);
  • Експертна оцінка землі та нерухомого майна (рівень вищої освіти бакалавр, магістр);
  • Геодезія та землеустрій (рівень вищої освіти бакалавр);
  • Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища (рівень вищої освіти бакалавр);
  • Агрономія (рівень вищої освіти бакалавр, магістр);
  • Харчові технології та продовольча безпека (рівень вищої освіти бакалавр);
  • Автомобільний транспорт (рівень вищої освіти бакалавр, магістр);
  • Транспортні технології та логістика (рівень вищої освіти бакалавр).

Кар'єрні можливості:

Випускники Навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету мають широкі перспективи для кар'єри в різних галузях. Основні можливості включають:

• Позиції в цифровій економіці та кібербезпеці, такі як бухгалтер-аналітик, фахівець з економічного консалтингу, аналітик ринку криптовалют, та фахівці в смарт-центрах.
  • Кар'єри в енергетичній галузі, включаючи енергоаудитора, енергетичного менеджера, та спеціаліста енергосервісної компанії.
  • Позиції в галузі геодезії та землеустрою, як-от інженер-геодезист, інженер-землевпорядник, та експерт з оцінки землі.
  • Спеціалісти в сфері агрономії та екологічної безпеки, такі як агроном, екологічний аудитор, та фахівець з екологічного контролю.
  • Робота в транспортній індустрії, включно з позиціями керівника транспортного відділу, логіста, та експерта з сертифікації на транспорті.

Ці можливості відкривають випускникам двері до різноманітних і динамічних кар'єрних шляхів у багатьох секторах економіки.

Співпраця та інноваційна діяльність:

Навчально-науковий інститут інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету активно співпрацює з великою кількістю державних агентств, комерційних компаній та міжнародних освітніх закладів. Ця співпраця включає зв'язки з Державним агентством з енергоефективності України, різними управліннями та департаментами Тернопільської обласної та міської ради, а також з приватними компаніями, такими як Контінентал Фармерз Груп і Група компаній Win Experts.

На міжнародному рівні інститут співпрацює з Аграрним університетом ім. Гуго Коллонтая в Кракові та Державним університетом ім. Шимона Шимоновича в Замості, Польща, де студенти мають можливість навчатися та проходити стажування.

Окрім академічної діяльності, інститут активно розробляє інноваційні проєкти, такі як впровадження ГІС технологій, розробка агропорталу, використання енергоефективних та смарт-технологій. Студенти беруть активну участь у наукових конференціях та предметних олімпіадах, сприяючи своєму фаховому зростанню. Викладачі залучають студентів до громадського життя, допомагаючи їм розвивати навички керівництва та організації.

АДМІНІСТРАЦІЯ ІНСТИТУТУ

Брич Василь Ярославович

Посада: директор навчально-наукового інституту
Науковий ступінь: доктор економічних наук