У межах реалізації проєкту 101085491 — EEACCCES — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Європейський досвід адаптації до змін клімату: концепт енергетичної безпеки» за програмою Еразмус + (напрям Жан Моне) у Західноукраїнському національному університету для студентів спеціальності «Енергетичний аудит» організовано тренінги «Відновлювальні джерела енергії і технології використання чистої, доступної та безпечної енергії у Європейському Союзі» та «Оцінка енергоефективності будівель».
Тренінги були спрямовані на підвищення обізнаності студентів із особливостями реалізації Стратегії Європейського Союзу щодо адаптації до зміни клімату в енергетичному управлінні шляхом переходу до міжгалузевої взаємодії з виробництва і споживання енергії з відновлювальних джерел, формування навичок використання відновлювальних джерел енергії та проведення оцінки енергоефективності будівель.
Під час тренінгів професор Петро Пуцентейло ознайомив слухачів із цілями «зеленого» переходу енергетики у Європейському Союзі, змістом Директиви про відновлювальні джерела енергії (RED), Планом REPowerEU, технологіями використання чистої, доступної та безпечної енергії у Європейському Союзі. Ціннісне прикладне значення для студентів мало проведення розрахунків енергоспоживання у будинках, в яких вони проживають, та розробка рекомендації з підвищення енергоефективності будівель.
Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам(ів) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.